Untitled Document

Specialist Marketing & Comunicare

Candidatul ideal:

  • Persoană cu inițiativă, proactivă și cu încredere în sine, dinamică, entuziastă, autodidactă și orientată către rezultate.
  • Persoană stăpână pe sine, energică, cu viziune de ansamblu, care să dea dovadă de profesionalism, încredere, responsabilitate, seriozitate și implicare.
  • Posedă excelente abilități de comunicare, flexibilitate, lucrează bine atât individual cât și în echipă, capabilă de a lega ușor relații și de a le dezvolta.

Cerinte:

  • Studii superioare finalizate
  • Foarte bune cunoștinte de operare PC (Excel, PowerPoint, Word)
  • Cunoștințe editare grafică - Corel, Photoshop, InDesign – nivel mediu
  • Experiență in marketing / publicitate / relația cu presa / comunicare
  • Experiență în organizarea evenimentelor și / sau conferințe
  • Exprimare fluentă si corectă în limba română și engleză, atât verbal cât și scris
  • Capacitate de a redacta texte de prezentare produs si diverse articole, în română și engleză
  • Permis de conducere categoria B

  • Experiență în organizarea campaniilor de promovare, conferinte sau alte evenimente de comunicare
  • Deschidere catre public speaking

Responsabilitati:

  • Participă la implementarea și dezvoltarea strategiei de marketing a companiei – campanii de promovare, campanii de publicitate, fidelizarea clienților
  • Stabilește parteneriate de comunicare / marketing

Persoanele interesate sunt rugate să îşi trimită CV-ul pe adresa de email:  resurse.umane@kastamonu.ro,  sau îşi pot depune CV-ul direct la Recepţia Clădirii Administrative în Reghin, Str. Ierbus, nr. 37, judeţul Mureş.

Aplica acum!