Specialist IT

Cerinte:

  • Studii medii / superioare
  • Cunoașterea limbii engleze – nivel conversațional
  • Experiența în suport hardware, software și networking
  • Abilități foarte bune de comunicare, relaționare și asimilare rapidă a informațiilor noi
  • Persoană dinamică, cu inițiativă, gândire pozitivă și orientata către client și rezultat
  • Simț analitic și implicare în identificarea și rezolvarea eficientă a problemelor în cel mai scurt timp
  • Capacitate de adaptare rapidă la situații și solicitări noi, precum și de muncă în echipă

Responsabilitati:

  • Configurarea software și hardware a echipamentelor IT&C (computere, imprimante, echipamente de rețea, servere, echipamente de comunicații fixe sau mobile)
  • Monitorizează și asigură funcționarea la parametri optimi a echipamentelor și serviciilor IT&C
  • Răspunde de efectuarea activităților de suport tehnic și mentenanță pe domeniul IT&C
  • Oferă suport - Helpdesk angajaților companiei

Ce oferim?

  • Pachet salarial competitiv
  • Tichete de masă
  • Tichete cadou pentru diferite ocazii
  • Asigurare de sănătate, viață și de accidente
  • Ajutoare sociale (deces, naşterea copilului)
  • Zile de concediu în plus, conform vechimii în muncă
  • Cursuri de calificare şi instruire la locul de muncă
  • Posibilitate dezvoltării unei cariere profesionale într-o companie multinațională
  • Transport asigurat pe ruta Tg-Mureș-Reghin și retur sau pentru rutele existente

Persoanele interesate sunt rugate sa isi trimita CV-ul pe adresa de email: resurse.umane@kastamonu.ro, sau isi pot depune CV-ul direct la Receptia Cladirii Administrative in Reghin, Str. Ierbus, nr. 37, judetul Mures.

Aplica acum!

Consimtamantul pentru prelucrarea datelor cu caracter personal*
sunt de acord ca datele mele personale sa fie pastrate in baza de date a societatii S.C. Kastamonu Romania S.A
Cariere

Localizare si contact

Adresa:
Str. Ierbuș, nr. 37
Reghin, Jud. Mureș
cod 545300,
România

Contact HR:
Tel:  +4 0372 593721
Fax: +4 0265 511481
Email: resurse.umane@kastamonu.ro

detalii

Materiale marketing si mostre

Utilizați acest modul pentru a comanda cataloage, mostrare, expozoare și mostre.

IN CURAND