Responsabil raportare și urmărire procese

Cerinte:

  • Studii superioare (domeniul tehnic, economic)
  • Excelente abilități de lucru în pachetul MS Office (Excel, Word)
  • Cunoștințe bune de limba engleză
  • Capacitate de gândire analitică, organizare, planificare și prioritizare a activităților
  • Abilități foarte bune de comunicare, relaționare, prezentare și muncă în echipă
  • Persoana cu spirit de observaţie, flexibilă în gândire și orientată spre rezultat

Constituie avantaj:

  • Cunoașterea unui sistem ERP (SAP)
  • Experiență în domeniul achizițiilor și/sau într-o companie de producție

Responsabilitati:

  • Întocmirea de rapoarte de activitate și analiza specifice departamentului
  • Monitorizarea proceselor interne, urmărirea termenelor limită și realizarea obiectivelor propuse
  • Menținerea legăturii cu parteneri, subcontractanți, furnizori externi și cu membri ai altor departamente
  • Soluționarea diverselor probleme apărute în realizarea proiectelor și informerea la timp a echipei de management și/sau persoanelor responsabile de proiect despre dificultățile întâmpinate
  • Implementarea procedurilor la nivel de department și gestionarea documentelor din cadrul acestuia

Ce oferim?

  • Pachet salarial competitiv
  • Ore suplimentare plătite
  • Tichete de masă în valoare de 15 RON
  • Tichete cadou pentru diferite ocazii
  • Asigurare de sănătate, viață și de accidente
  • Ajutoare sociale (deces, naşterea copilului)
  • Zile de concediu în plus, conform vechimii în muncă
  • Cursuri de calificare şi instruire la locul de muncă
  • Posibilitatea dezvoltării unei cariere profesionale într-o companie multinațională
  • Transport asigurat pe ruta Tg-Mures-Reghin și retur sau pentru rutele existente

Persoanele interesate sunt rugate sa isi trimita CV-ul pe adresa de email: resurse.umane@kastamonu.ro, sau isi pot depune CV-ul direct la Receptia Cladirii Administrative in Reghin, Str. Ierbus, nr. 37, judetul Mures.

Aplica acum!

Consimtamantul pentru prelucrarea datelor cu caracter personal*
sunt de acord ca datele mele personale sa fie pastrate in baza de date a societatii S.C. Kastamonu Romania S.A
Cariere

Localizare si contact

Adresa:
Str. Ierbuș, nr. 37
Reghin, Jud. Mureș
cod 545300,
România

Contact HR:
Tel:  +4 0372 593721
Fax: +4 0265 511481
Email: resurse.umane@kastamonu.ro

detalii

Materiale marketing si mostre

Utilizați acest modul pentru a comanda cataloage, mostrare, expozoare și mostre.

IN CURAND