Untitled Document

New Job

Cerințe:

· Studii medii

· Cunostinte de baza in operarea PC (MS Office)

· Disponibilitate pentru lucru in schimburi

· Persoana atenta la detalii, orientata spre rezultat

· Capacitate de analiza si simt dezvoltat al responsabilitatii

· Abilitati de organizare, planificare si prioritizare a activitatilor

· Capacitate de munca in echipa si colaborare

Responsabilități:

· Efectueaza teste si analize de laborator pentru materialul lemnos receptionat

· Pregateste diferite rapoarte specifice activitatii de analiza a calitatii materialului lemnos

· Se asigura de respectarea cerintelor standard si interne pentru determinarea caracteristicilor fizico chimice ale materialului lemnos

Beneficii:

· Pachet salarial competitiv

· Ore suplimentare plătite dublu

· Tichete de masă cu valoare nominala 20 RON

· Tichete cadou pentru diferite ocazii (Craciun, Paste, 1 iunie, 8 martie)

· Asigurare de viata si de accidente

· Ajutoare sociale (deces, naşterea copilului)

· Zile de concediu în plus, conform vechimii în muncă

· Cursuri de calificare şi instruire la locul de muncă

· Posibilitate dezvoltării unei cariere profesionale într-o companie multinațională

· Transport asigurat pe ruta Tg-Mures-Reghin si retur sau pentru rutele existente din imprejurimi