Untitled Document

New Job

Cerinte:

Studii superioare tehnice

Cunostinte avansate de utilizare PC

Abilitati de comunicare, organizare si orientare spre rezultate

Atitudine pozitiva, gandire analitica si adaptare la situatie

Persoana dinamica, deschisa, cu capacitate de lucru in echipa si spirit de intiativa

Constituie avantaj:

Curs cadru tehnic PSI

Experienta in domeniu Protectiei Mediului
Curs operator  RSVTI – ISCIR
Cunostinte de limba engleza

Responsabilitati :

Identifica si evalueaza riscurile pe situatii de urgenta pentru fiecare loc de munca si zona din unitate

Intocmeste instructiuni, proceduri, tematici si materiale de instruire

Stabileste structurile cu atributii in domeniul apararii impotriva incendiilor , situatii de urgenta si protectie civila

Elaboreaza documente specifice privind apararea impotriva incendiilor, situatiilor de urgenta si protective civila

Elaboreaza si actualizeaza planul de prevenire si protectie ori de cate ori este necesar

Elaboreaza programul de instruire-testare si efectueaza instruiri in domeniul SU

Elaboreaza şi implementeaza documentaţii tehnice de Securitate şi Sănătate în Muncă prevăzute de legislatia in vigoare

Verifica starea de functionare a sistemelor de alarmare, avertizare, semnalizare de urgenta

Intocmeste planul anual de verificari tehnice periodice ale instalatiilor

Urmareste pregatirile instalatiilor / echipamentelor si a sarcinilor de incercare necesare pentru verificarile tehnice oficiale si participa la efectuarea lor

Beneficii:

Pachet salarial competitiv

Alimentatie protectie

Tichete de masă

Tichete cadou pentru diferite ocazii

Asigurare de sănătate, viață și de accidente

Ajutoare sociale (deces, naşterea copilului)

Zile de concediu în plus, conform vechimii în muncă

Cursuri de calificare şi instruire la locul de muncă

Posibilitate dezvoltării unei cariere profesionale într-o companie multinațională

Transport asigurat Targu Mures Reghin si retur