Untitled Document

Cerințe:

- Absolvent/ă de studii superioare specializate (psihologie/socio-umane/comunicare/studii economice)- Abilități foarte bune de organizare, comunicare, prezentare şi relaţionare cu oamenii

- Capacitate de observaţie şi atentie sporită la detalii, receptivă cu spirit de inițiativă

- Capacitatea de a urmări și soluționa mai multe proiecte în paralel (programe de formare; proiecte de recrutare - White Collar)

- Abilităţi de lucru în echipă

- Bune cunoștințe ale pachetului MS Office (Word, Excel)

- Cunostințe foarte bune de Lb. Engleză

- Experiență anterioară în dezvoltarea și recrutare de personal

Responsabilități:

- Identifică și administrează noi surse de recrutare potrivite pentru posturile vacante disponibile

- Concepe și promovează anunțurile de recrutare pe paginile de social media ale companiei

- Contactează candidații selectați în vederea programării interviurilor

- Participă activ în cadrul procesului de intervievare și selecție a candidaților

- Evalueaza si vine cu propuneri cu privire la candidatii selectati catre factorii de decizie

- Organizează și se asigură de buna desfășurare a procesului de training, instruire și dezvolatare, conform cerințelor interne și procedurii interne de lucru

- Urmărește și organizează activitățile de calificare a angajaților pentru meseriile care necesită autorizare, respectând cerințele legale (stivuitoriști, macaragii, fochisti, etc)

- Gestionează ofertele primite de la furnizorii de training și administrează baza de date cu aceștia

- Dezvoltă portofoliul de cursuri al companiei prin identificarea de noi oportunități în diferite domenii de interes

- Identifică noi oportunități pentru îmbunătățirea programelor de training existente

- Asigură suport în cadrul departamentului de HR și pt. alte activități conexe

Beneficii:

- Pachet salarial competitiv

- Tichete de masă cu valoare de 20 RON

- Tichete cadou pentru diferite ocazii (Paști, Craciun etc)

- Asigurare privată de sănatate, viață și de accidente

- Ajutoare sociale (deces, naşterea copilului)

- Zile de concediu în plus, conform vechimii în muncă

- Posibilitate dezvoltării unei cariere profesionale într-o companie multinațională

- Transport asigurat pe ruta Tg-Mureș-Reghin și retur

- Program de lucru L-V de la ora 8:00-16:30