Untitled Document

Servant Pompier

Cerințe:

· Studii medii

· Atestat de Pompier, sau stagiu militar efectuat la pompieri probat prin livret militar

· Capacitate de lucru in echipa

· Seriozitate si responsabilitate

· Adaptare la situatii

Responsabilitati:

· Intervine in cazul situatiilor de urgenta

· Executa operatiuni pentru localizarea, pregatirea si desfasurarea interventiei in caz de incendiu

· Se asigura ca mijloacele tehnice de intervenţie pentru prevenirea si stingerea incendiilor sunt in buna stare de functionare

Ce oferim?

· Pachet salarial competitiv

· Tichete de masă

· Tichete cadou pentru diferite ocazii

· Asigurare de sanatate, viata si de accidente

· Ajutoare sociale (deces, naşterea copilului)

· Zile de concediu în plus, conform vechimii în muncă

· Cursuri de calificare şi instruire la locul de munca

· Posibilitate dezvoltarii unei cariere profesionale intr-o companie multinationala