Untitled Document

Șef garaj/ Tehnician / Inginer autovehicule rutiere

Cerințe:

Studii medii sau superioare profil tehnic (Mecanica automobile, Autovehicule rutiere)

Experienţă în domeniul mecanica utilaje/auto

Persoană comunicativă, dinamică și entuziastă

Receptivă, cu spirit de inițiativă, responsabilă și atentă la detalii

Capacitate de coordonare a unei echipe

Orientare spre client

Constituie avantaj:

Abilitati de utilizare a pachetului MS Office

Cunoştinţe de calculatoare și software, managementul pieselor de schimb, etc

Responsabilități:

Organizează, supraveghează și coordonează activitățiile de întreținere și reparații a tuturor utilajelor care fac parte din parcul de utilaje (stivuitoare, incarcatoare frontale, etc) în vederea desfășurării optime și eficiente a activității de diagnoză intretinere, reparatii si inspectii tehnice ale autovehicolelor și utilajelor.

Identifică soluții tehnice pentru rezolvarea cât mai urgent a problemelor tehnice aparute astfel incat timpul de stationare a utilajelor sa fie cat mai scurt

Verifică și coordonează managementul pieselelor de schimb și calitatea acestora

Coordonează activitățile de mentenanță preventivă și service al firmelor externe

Beneficii:

Pachet salarial competitiv

Tichete de masă

Tichete cadou pentru diferite ocazii

Asigurare privată de sănătate și accidente

Cursuri de calificare şi instruire

Ajutoare sociale (deces, naşterea copilului)

Zile de concediu în plus, conform vechimei în muncă