Untitled Document

Operatori producție

Cerinte:

  • Studii medii (liceu/profesioanala)
  • Capacitate de lucru in echipa
  • Disponibilitate de a lucra în schimburi
  • Seriozitate şi responsabilitate
  • Orientare spre rezultate
  • Adaptare la situatie
  • Atentie la detalii

Constituie avantaj:

  • Cunostinte domeniul ethnic

Responsabilitati:

  • Urmareste buna functionare a echipamentelor aferente procesului de productie si intervine in limitele permise pentru a asigura desfasurarea continua a procesului.
  • Urmareste calitatea produselor aflate in procesul de productie.
  • Asigura aprovizionarea optima cu materiile prime necesare.
  • Asigura pastrarea curateniei si igienizarea liniilor de productie precum si a spatiilor anexe

Beneficii:

  • Salariu brut conform încadrării
  • Program de muncă de 8 ore/zi
  • Ore suplimentare plătite
  • Spor pentru turele de noapte
  • Spor pentru flux continuu
  • Tichete de masă
  • Tichete cadou pentru diferite ocazii
  • Asigurare de sanatate, viata si accidente
  • Cursuri de calificare şi instruire
  • Ajutoare sociale (deces, naşterea copilului)
  • Zile de concediu în plus, conform vechimei în muncă
  • Pachet salarial competitiv şi alte bonusuri în funcţie de performanţe.
  • Transport asigurat pe rututele existente in localitatiile limitrofe

Persoanele interesate sunt rugate sa isi trimita CV-ul pe adresa de email: resurse.umane@kastamonu.ro, sau isi pot depune CV-ul direct la Receptia Cladirii Administrative in Reghin, Str. Ierbus, nr. 37, judetul Mures.

Aplica acum!