Operator Cantar

Cerinte:

  • Cunostiinte operare PC
  • Abilitati de organizare, planificare si prioritizare a activitatilor
  • Capacitate de analiza si simt dezvoltat al responsabilitatii
  • Capacitate de munca in echipa si de a se adapta la situatii noi
  • Dorinta de a invata lucruri noi si de a se implica
  • Cunostiinte de limba engleza constituie avantaj

 Responsabilitati:

  • Asigura conformitatea efectuarii operatiilor din cantarire
  • Verifica documentele de insotire a marfii
  • Urmareste buna functionare a cantarului
  • Verifica documentele de insotire al materialului lemnos
  • Verifica daca incarcatura corespunde cu documentele de transport
  • Efectueaza cantarirea materialului lemnos asigurandu-se ca materialul lemnos cantarit coincide cu documentele de transport dupa care emite notele de cantar
  • Colecteaza proba de umiditate si o depoziteaza in zona stabilita
  • Completeaza raportul de receptie si elibereaza tichet de cantar doar dupa a doua cantarire
  • Depoziteaza documentele primite in locurile stabilite, urmand sa fie preluate de catre responsabilii din departamente
  • Completeaza raportul de receptive
  • Completeaza Registrul unic de evidenta a masei lemnoase

 Beneficii:

  • Pachet salarial competitiv
  • Ore suplimentare plătite
  • Tichete de masă
  • Tichete cadou pentru diferite ocazii
  • Asigurare de viata si de accidente
  • Ajutoare sociale (deces, naşterea copilului)
  • Zile de concediu în plus, conform vechimii în muncă
  • Cursuri de calificare şi instruire la locul de muncă
  • Posibilitate dezvoltării unei cariere profesionale într-o companie multinațională

! Persoanele interesate sunt rugate să îşi trimită CV-ul pe adresa de email:  resurse.umane@kastamonu.ro,  sau îşi pot depune CV-ul direct la Recepţia Clădirii Administrative în Reghin, Str. Ierbus, nr. 37, judeţul Mureş.

Aplica acum!

Consimtamantul pentru prelucrarea datelor cu caracter personal*
Cariere

Localizare si contact

Adresa:
Str. Ierbuș, nr. 37
Reghin, Jud. Mureș
cod 545300,
România

Contact HR:
Tel:  +4 0372 593721
Fax: +4 0265 511481
Email: resurse.umane@kastamonu.ro

detalii

Materiale marketing si mostre

Utilizați acest modul pentru a comanda cataloage, mostrare, expozoare și mostre.

IN CURAND