Untitled Document

Mecanic Auto

Cerințe:

  • Studii medii (Liceu / Șc. Profesională)
  • Capacitatea de a se adapta rapid la concepte tehnice noi
  • Capacitate de lucru in echipă
  • Orientare spre rezultate
  • Flexibilitate și adaptare la situație
  • Disponibilitate pentru munca suplimentară
  • Reprezinta avantaj: Experiența în domeniul mecanic auto

Responsabilități:

  • Asigură în permanență întreținerea utilajelor din parcul auto al companiei
  • Înlocuiește piesele defecte sau uzate ale autovehiculelor / utilajelor companiei
  • Verifică defecțiunile mecanice, se asigură de diagnosticarea corecta a acestora și întocmește necesarul de piese și materiale în vederea efectuării reparației
  • Verifică periodic starea tehnică a mijloacelor de transport și a utilajelor pe parte de mecanică
  • Înlocuiește piesele defecte sau uzate ale autovehiculelor / utilajelor și efectuează diverse reglaje ale mecanismelor de direcție / frânare

Ce oferim?

  • Pachet salarial competitiv
  • Ore suplimentare plătite
  • Transport asigurat pentru localitățile limitrofe Reghinului
  • Tichete de masa cu valoare nominală de 20 RON
  • Tichete cadou pentru diferite ocazii
  • Asigurare privată de viata și de accidente
  • Ajutoare sociale (deces, nașterea copilului)
  • Zile de concediu în plus, conform vechimii în muncă
  • Cursuri de calificare și instruire la locul de muncă
  • Posibilitate dezvoltării unei cariere profesionale într-o companie multinațională

Persoanele interesate sunt rugate sa isi trimita CV-ul pe adresa de email: resurse.umane@kastamonu.ro, sau isi pot depune CV-ul direct la Receptia Cladirii Administrative in Reghin, Str. Ierbus, nr. 37, judetul Mures.

Aplica acum!