Junior Specialist HR

Cerinte:

  • Studii superioare – domeniul economic, psihologie
  • Abilitati excelente de utilizare MS Office (in special Excel, Power Point)
  • Cunostinte de limba engleza
  • Cunostinte de legislatia muncii
  • Persoana comunicativa, dinamica si entuziasta
  • Capabila sa gestioneze task-uri multiple
  • Excelente abilitati de comunicare verbala si scrisa
  • Receptiva, cu spirit de initiativa, responsabila si atenta la detalii
  • Capacitate de munca in echipa
  • Orientare spre client

Constituie avantaj:

  • Experienta anterioara in domeniul resurselor umane
  • Experienta anterioara intr-o companie multinationala

Responsabilitati:

  • Acorda suport in toate activitatile administrative ale Departamentului de Resurse Umane, astfel incat toate deciziile aprobate sa fie aplicate in concordanta cu politicile si procedurile companiei si legislatia muncii;
  • Intocmeste documentele legate de angajare ( fisa de post, dosarele de personal ale angajatilor);
  • Se asigura de indeplinirea formalităţilor ocazionate de încheierea, executarea, modificarea şi încetarea contractelor individuale de muncă ale angajaţilor;
  • Se asigura de efectuarea la timp controalelor medicale la angajare si periodice si mentine relatia cu Medicina Muncii;
  • Actualizeaza fisele de post si organigrama companiei in functie de modificarile aparute in structura organizatorica;
  • Ofera suport in procesul de recrutare si selectie (participa la interviurile de angajare, postarea anunturilor de recrutare, corectare teste de evaluare a competentelor, participa la targuri de joburi);
  • Intocmeste diferite situatii si rapoarte, tablouri de bord si KPI aferente resurselor umane;
  • Asigura comunicarea interna (elaborarea comunicarilor interne, actualizarea panourilor de informare);
  • Acorda asistenta si consultanta tuturor angajatilor referitor la prevederile politicilor de resurse umane ale companiei;
  • Administreaza baza de date cu angajatii companiei si actualizeaza diferite informatii specifice Departamentului HR.

Ce oferim?

  • Pachet salarial motivant
  • Tichete de masă
  • Tichete cadou pentru diferite ocazii
  • Asigurare de sănătate, viață și de accidente
  • Ajutoare sociale (deces, naşterea copilului)
  • Zile de concediu în plus, conform vechimii în muncă
  • Cursuri de calificare şi instruire la locul de muncă
  • Posibilitate dezvoltării unei cariere profesionale într-o companie multinațională
  • Transport asigurat Targu Mures – Reghin si retur

Persoanele interesate sunt rugate sa isi trimita CV-ul pe adresa de email: resurse.umane@kastamonu.ro, sau isi pot depune CV-ul direct la Receptia Cladirii Administrative in Reghin, Str. Ierbus, nr. 37, judetul Mures.

Aplica acum!

Consimtamantul pentru prelucrarea datelor cu caracter personal*
Cariere

Localizare si contact

Adresa:
Str. Ierbuș, nr. 37
Reghin, Jud. Mureș
cod 545300,
România

Contact HR:
Tel:  +4 0372 593721
Fax: +4 0265 511481
Email: resurse.umane@kastamonu.ro

detalii

Materiale marketing si mostre

Utilizați acest modul pentru a comanda cataloage, mostrare, expozoare și mostre.

IN CURAND