Electricieni

Cerințe:

  • Studii Medii
  • Calificare de electrician
  • Experiență în domeniu de minim 1 an
  • Abilități de comunicare
  • Capacitate de lucru în echipă
  • Orientare spre rezultate
  • Capacitatea de a se adapta rapid la concepte tehnice noi

  • Experiența de lucru cu instalații de medie și înaltă tensiune

Responsabilități:

  • Se asigură în permanență de repararea și întreținerea echipamentelor electrice astfel încât timpul de oprire în producție să fie minim.
  • Urmărește, verifică, controlează și modifică instalațiile electrice.
  • Stabilește necesitatea reparației în funcție de starea tehnică a instalației electrice și execută atât reparații curente cât și reparații capitale care presupun demontarea completă a instalației electrice.
  • Pune sub tensiune instalația și utilizează aparate, tehnici și proceduri specifice pentru verificarea funcționalității acesteia.

Beneficii:

  • Pachet salarial competitiv
  • Ore suplimentare plătite
  • Transport asigurat pentru localitățile limitrofe Reghinului
  • Spor pentru orele lucrate pe timp de noapte
  • Spor pentru program de lucru în flux continuu
  • Tichete de masă în valoare de 15 RON
  • Tichete cadou pentru diferite ocazii
  • Asigurare de viață și de accidente
  • Ajutoare sociale (deces, nașterea copilului)
  • Zile de concediu în plus, conform vechimii în muncă
  • Cursuri de calificare și instruire la locul de muncă
  • Posibilitate dezvoltării unei cariere profesionale într-o companie multinațională

Persoanele interesate sunt rugate să își trimită CV-ul pe adresa de email:  resurse.umane@kastamonu.ro,  sau își pot depune CV-ul direct la Recepția Clădirii Administrative în Reghin, Str. Ierbus, nr. 37, județul Mureș.

Aplica acum!

Consimtamantul pentru prelucrarea datelor cu caracter personal*
Cariere

Localizare si contact

Adresa:
Str. Ierbuș, nr. 37
Reghin, Jud. Mureș
cod 545300,
România

Contact HR:
Tel:  +4 0372 593721
Fax: +4 0265 511481
Email: resurse.umane@kastamonu.ro

detalii

Materiale marketing si mostre

Utilizați acest modul pentru a comanda cataloage, mostrare, expozoare și mostre.

IN CURAND