Automatist

Cerinte:

  •  Studii tehnice (Automatică și Calculatoare /  Electronică / Electrotehnică)
  •  Cunoștințe în domeniul automatizărilor industriale, automate programabile
  •  (PLC ,comandă numerică,automatizări și electronice-SIEMENS,SCHNEIDER)
  •  Persoană receptivă, cu spirit de inițiativă, responsabilă și atentă la detalii
  •  Capacitate de muncă în echipă

Constituie avantaj:

  • Cunoștințe de limba engleză
  • Experiență în domeniul automatizărilor

Responsabilitati:

  • Asigură funcționarea sistemelor de automatizare în paramentrii tehnici stabiliți
  • Asigură activități de mentenanță a sistemelor de automatizare
  • Propune soluții de îmbunătățire a proceselor
  • Participă la realizarea lucrărilor de investiții și reparații din site, pe domeniul electric, AMC – automatizări, la termenele și standardele de calitate stabilite.

Ce oferim?

  • Salariu motivant
  • Program de muncă de 8 ore/zi
  • Ore suplimentare plătite
  • Spor pentru turele de noapte
  • Spor pentru flux continuu
  • Tichete de masă (valoare nominală 15 RON)
  • Tichete cadou pentru diferite ocazii (Crăciun, Sărbători Pascale, etc)
  • Alimentație de protecție-lactate
  • Asigurare de viață și accidente
  • Cursuri de calificare și instruire
  • Ajutoare sociale (deces, nașterea copilului)
  • Zile de concediu în plus, în funcție de vechimea în muncă

Persoanele interesate sunt rugate sa isi trimita CV-ul pe adresa de email: resurse.umane@kastamonu.ro, sau isi pot depune CV-ul direct la Receptia Cladirii Administrative in Reghin, Str. Ierbus, nr. 37, judetul Mures.

Aplica acum!

Consimtamantul pentru prelucrarea datelor cu caracter personal*
Cariere

Localizare si contact

Adresa:
Str. Ierbuș, nr. 37
Reghin, Jud. Mureș
cod 545300,
România

Contact HR:
Tel:  +4 0372 593721
Fax: +4 0265 511481
Email: resurse.umane@kastamonu.ro

detalii

Materiale marketing si mostre

Utilizați acest modul pentru a comanda cataloage, mostrare, expozoare și mostre.

IN CURAND