Referent vânzări

Cerinţe:

  • Studii superioare
  • Experiență în domeniu de minim 1 an
  • Cunoștințe de limba engleză nivel avansat
  • Abilități excelente de utilizare MS Office (în special Excel, Power Point)
  • Persoană comunicativă, dinamică și entuziastă
  • Receptivă, cu spirit de inițiativă, responsabilă și atentă la detalii
  • Capacitate de muncă în echipă
  • Orientare spre client

Responsabilităţi:

  • Preluarea comenzilor și introducerea lor în sistemul informatic
  • Menținerea relației cu celalalte departamente
  • Menținerea relației cu reprezentanții de vânzări de pe teren
  • Menținerea relației cu clienții cu privire la documentație, facturi, situația livrărilor
  • Întocmirea de rapoarte şi situaţii solicitate de conducătorii ierarhici
  • Menținerea legăturii cu colegii din Head office (Turcia)
  • Urmărirea termenelor de livrare
  • Menținerea corespondenţei cu clienţii: faxuri, informări, confirmări, etc.

Beneficii:

  • Pachet salarial competitiv şi alte bonusuri în funcţie de performanţe
  • Tichete de masă
  • Tichete cadou pentru diferite ocazii
  • Hrană rece
  • Asigurare de sănătate
  • Cursuri de calificare şi instruire
  • Ajutoare sociale (deces, naşterea copilului)
  • Zile de concediu în plus, conform vechimei în muncă

Aplica acum!

Form
Cariere

Localizare si contact

Adresa:
Str. Ierbuș, nr. 37
Reghin, Jud. Mureș
cod 545300,
România

Contact HR:
Tel:  +4 0372 593721
Fax: +4 0265 511481
Email: resurse.umane@kastamonu.ro

detalii

Materiale marketing si mostre

Utilizați acest modul pentru a comanda cataloage, mostrare, expozoare și mostre.

IN CURAND